Toliau vykdomos projekto „Biblioterapijos taikymas bibliotekose“ veiklos

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su apskričių viešosiomis bibliotekomis ir Lietuvos biblioterapijos asociacija tęsia dalinai Lietuvos kultūros tarybos finansuojamo projekto veiklas. 2021 m. pradžioje praeitais metais, pirmajame projekto etape, biblioterapijos mokymuose dalyvavę bibliotekininkai inicijavo idėjas biblioterapiniams viešųjų bibliotekų renginiams. Pateiktos 38 idėjos iš 32 bibliotekų, iš kurių atrinkta ir bus įgyvendintos 20 renginių skirtinguose Lietuvos regionuose.

Kiekvienas iš pirmajame projekto etape dalyvavusių dėstytojų (doc. dr. Jūratė Sučylaitė, dr. Daiva Janavičienė, Rasa Derenčienė, Donata Grakauskaitė–Šličienė ir Vidas Dusevičius) kuruoja 4 biblioterapinių renginių įgyvendinimą. Kuratoriai padės bibliotekininkams planuoti renginį, parengti jo scenarijų, atrinkti tinkamą literatūrą ir pravesti renginį. Žinoma, dėstytojai atsakys ir į kitus rengėjams kylančius klausimus.

Biblioterapiniai renginiai bibliotekose turi įvykti iki 2021 metų rugsėjo vidurio, o spalio pradžioje planuojamas baigiamasis projekto renginys, kuriame pristatysime rezultatus, pasidalinsime įgyta patirtimi. Renginys vyks Nacionalinėje bibliotekoje, tikimės, kad pandemijos situacija leis į jį pakviesti visus projekto dalyvius. Esant karantino įtakojamiems apribojimams, renginys vyks nuotoliniu būdu.

Rasa Januševičienė,

Projekto „Biblioterapijos taikymas bibliotekose“ vadovė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: