Pandemijos metu biblioterapija domėjosi LRT

Apie biblioterapiją ir mobiliąją meditacinės biblioterapijos programėlę sužinojo LRT žiūrovai

2021 metų vasario mėnesį LRT žurnalistai kalbino LBA nares dr. Daivą Janavičienę, doc. dr. Jūratę Sučylaitę ir Aliną Jaskūnienę. LRT žiniose 2021 metų vasario 14 ir 15 dienomis keletą kartų transliuotas vaizdo reportažas, o portale lrt.lt paskelbtas straipsnis su integruotu vaizdo įrašu. Straipsnį galite paskaityti čia

LBA narės visai Lietuvai papasakojo apie skaitymo reikšmę ir biblioterapiją, kaip skaitymu paremta pagalba mes visi nemokamai galime pasinaudoti pandemijos metu, kai kitos veiklos yra sustabdytos o dauguma žmonių patiria psichologinių problemų dėl atskirties, Visos viešosios Lietuvos bibliotekos sudaro sąlygas skaitytojams užsisakyti, atsiimti ir grąžinti knygas ir taip prisideda prie gyvenimo kokybės gerinimo pandemijos metu.

Ypač naudinga šiam laikotarpiui gali būti Birštono viešosios bibliotekos kartu su partneriais sukurta meditacinė biblioterapijos programėlė, kurią bet kas nemokamai gali parsisiųti iš interneto. Programėlė apjungia ne tik biblioterapiniu tikslu atrinktus tekstus, kurie yra įgarsinti profesionalių aktorių. Teksto fone skamba meditacinė muzika ir natūralūs gamtos garsai. Tekstų gali klausyti ne tik turintys skaitymo negalias, bet ir visi mėgstantys atsipalaiduoti, skambant muzikai ir biblioterapiniams tekstams. Nuorodas į programėlę galite rasti čia.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com. | Sukūrė: Anders Noren

Aukštyn ↑

%d bloggers like this: